Konkurs recytatorski “Kalendarz w każdej klasie”

„Bo czasami , żeby zatroszczyć się o siebie, trzeba zrobić coś dla innych”

Jodi Picoult

Dnia 14 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole konkursy recytatorski oraz wywiedzione ze słowa, towarzyszące akcji „Kalendarz w każdej klasie” na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z 12 gliwickich szkół. Okazją do wysłuchania wybranych, nagrodzonych recytacji będzie podsumowanie tegorocznej akcji, które odbędzie się 18 stycznia 2018 r., tradycyjnie w Centrum Organizacji Kulturalnych „Perełka”. W tym dniu zostaną rozstrzygnięte konkursy plastyczny oraz literacki. W trakcie spotkania zostaną także złożone podziękowania gliwickim jednostkom oświatowym, które w tym roku wzięły udział w akcji i zakupiły hospicyjne kalendarze. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj, wszystkich związanych z akcją do wzięcia udziału w uroczystości!

organizator konkursów towarzyszących akcji
Joanna Olesińska