Noworoczne życzenia dla podopiecznych Hospicjum

Dnia 10.01.2018 r. uczniowie klasy IE: Mateusz Jasto, Zofia Bochenek, Mikołaj Czarnecki oraz klasy IF: Julia Parkolap, Julia Krząkała, Natalia Paczuska, Maja Więzik, Julia Drabek i Maja Dłużak czyli grupa artystyczna PoTOK odwiedzili po raz kolejny Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Odwiedziny były okazją do wręczenia noworocznych kartek przygotowanych przez Panią Magdalenę Koniczek oraz uczniów klasy IE i IIA, a także obdarowania pacjentów słodkim poczęstunkiem: pierniczkami Karoliny Imiołek z klasy II D oraz babeczkami Julii Parkolap z klasy IF i Martyny Czekańskiej z klasy IID. Dziękuję tradycyjnie Pani Justyny Sieradzkiej – Bizoń za obecność! Kolejne wyjście już 14 lutego z okazji Walentynek – w przygotowaniu repertuar romantyczny !