Odwiedziny w Hospicjum

Dnia 20.06.2018 r. uczniowie klasy IE: Mikołaj Czarnecki i Eryk Kściuczyk oraz klasy IF: Julia Parkolap, Julia Krząkała, Julia Drabek i Maja Więzik czyli grupa artystyczna PoTOK odwiedzili po raz ostatni w tym roku szkolnym podopiecznych Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Tradycyjnie opiekę nad uczniami sprawowały Pani Joanna Olesińska oraz Pani Justyna Sieradzka – Bizoń, które zapewniły tym razem słodki poczęstunek! Dobiegły końca comiesięczne wizyty w Hospicjum, jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się doprowadzić to przedsięwzięcie do końca ale i bardzo szczęśliwi, że sprawiliśmy radość podopiecznym placówki! W naszych wspomnieniach pozostanie wiele wzruszających chwil! Za współpracę z Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach otrzymaliśmy podziękowania. Myślę, że wszyscy zaangażowani w tegoroczne akcje mogą czuć się ich adresatami – ludźmi, którzy pochylają się bezinteresownie nad drugim człowiekiem w geście pomocy!