Światowy Dzień Opieki Paliatywnej i Hospicjów

W sobotę 8 października 2016 r. obchodzony był Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu tradycyjnie zasadzili na Skwerze Dobrych Uczynków cebulki żonkili – kwiatów wiosny, kwiatów nadziei na nowe życie. Zostaną one wykorzystane w corocznej akcji „Żonkil” na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy dostarczyli cebulki, a w szczególności członkom Koła, którzy zadbali o nasz skwer oraz zasadzili kwiaty: Katarzynie Kędziorczyk, Julii Chmielowiec, Krzysztofowi Witkowskiemu, Katarzynie Dynak z klasy ID, Bartoszowi Kamykowi, Wiktorii Wilkosz z klasy IB oraz Mai Matuszewskiej, Natalii Nitarskiej z klasy IIA.

zdjecie2 zdjecie 1 zdjecie 3 zdjecie 4