Zastępstwa

Zastępstwa 8.12.2022

p. Wróbel, p. Malec-Pytel, p. Tondera-Sala, p. Konopka, p. Walc, p. Grzesik, p. Przebieracz, p. Majewska, p. Makselon-Białowąs, p. Jadczyk, p. Machi, p. Kowol (3-6l)

IC i ID- wycieczka pod opieką p. Sawickiej, p. Świtońskiej, p. Dziedzica i p. Niewiadomskiego

Konferencja RP- lekcje kończą się o 14.25

1,2l – IB j. polski p. Naróg (za IC)

3l – IE matematyka p. Husak

5l – IIB WOS p. Herman

4l – IB gr. p. Malec-Pytel j. angielski p. Skrzyszewska (za ID)

5l – IB gr. p. Malec-Pytel j. angielski p. Białas połączenie grup

7,8l – IE gr. p. Malec-Pytel zwolniona do domu

3,4l – IID matematyka p. Reutowicz (za IC)

3,4l – IVC gr. p. Konopki WF p. Winiarski połączenie grup

5l – IIIC gr. p. Konopki WF p. Winiarski połączenie grup

1l – IIABC gr. p. Grzesik religia ks. Bembenek (za ID)

2l – IIABC gr. p. Grzesik j. angielski p. Kwiatkowska

3l – IIABC gr. p. Grzesik j. angielski p. Skrzyszewska (za ID)

7l – IIC gr. p. Przebieracz zwolniona do domu

5l – IIA matematyka p. Reutowicz (za ID)

6l – IA zwolniona do domu

7l – IIIC zwolniona do domu

1,2l – IVB gr. p. Jadczyka przychodzi na 9.45

3,4l – IIIC gr. p. Jadczyka j. angielski p. Rapacz połączenie grup

7l – IIIB gr. p. Jadczyka zwolniona do domu

4l – IB gr. p. Sawickiej informatyka p. Gaj-Szczepańska

6l – IB gr. p. Sawickiej j. angielski p. Piekarz (za IC)

7l – IB gr. p. Dziedzica zwolniona do domu

3,4l – IVB gr. p. Niewiadomskiego WF p. Białowąs (2h)

5,6l – IIIB gr. p. Niewiadomskiego WF p. Białowąs (2h)

1l – IVA j. polski p. Korek (w 110)

2,3l – IIIA j. polski p. Korek (2h)

4l – IVA j. polski p. Korek

4l - IF matematyka p. Husak

Zajęcia z Tonderą-Salą, p. Konopką, p. Przebieracz i p. Kowol w klasach matury międzynarodowej są odwołane.

Zamiana sal

  211
1l 206
2l 206
3l 110
6l 111
7l 111

 

Zastępstwa 7.12.2022

p. Wróbel, p. Malec-Pytel, p. Grzesik, p. Walc, p. Przebieracz, p. Gawol, p. Majewska, p. Konopka (po 2l), p. Makselon-Białowąs, p. Jadczyk, p. Machi

Olimpiada Statystyczna- 10.30-12.20, sala 311, p. Gaj-Szczepańska (2h)

Warsztaty „Cyberprzemoc”:

7l – IA, ID, IF- p. Białas, p. Niegowska, p. Obławska

8l – IB, IC, IE- p. Kaczyńska, p. Pucykowicz

 

3l – ID biologia p. Kotuła-Zaleśny

4l – IIC j. angielski p. Rapacz

6l – IB geografia p. Gaj-Szczepańska

7l – IE gr. p. Malec-Pytel j. angielski p. Świtońska połączenie grup

5,6l – IIDE gr. p. Grzesik fizyka p. Bul (2h)

7,8l – IIIA gr. p. Grzesik zwolniona do domu

7l – IIIBC gr. p. Grzesik  i IIIABC gr. p. Obławskiej matematyka zadanie zajęć p. Jarominek dopilnuje p. Pucykowicz (w 305)

8l – IIIBC gr. p. Grzesik i p. Kaczyńskiej j. angielski p. Kwiatkowska

3l – IB j. polski p. Korek

4l – IB j. polski p. Jania

5,6l – IVC gr. p. Walc j. angielski p. Kołtun połączenie grup

1l – IIC gr. p. Przebieracz przychodzi na 8.50

4l – IE biologia p. Kotuła-Zaleśny

3l – IIIC chemia p. Kwiatkowski

4l – IID matematyka zadanie zajęć p. Olesińska dopilnuje p. Korek

5l – IF chemia p. Czapla

9l – IIDE gr. p. Gawol zwolniona do domu

0-3l – IIIC przychodzi na 10.40

6l – IIC gr. p. Majewskiej historia p. Kozubowski połączenie grup

3l – IIIA gr. p. Konopki WF p. Niewiadomski połączenie grup

5,6l – IVA gr. p. Konopki WF p. Niegowska połączenie grup

8l – IA gr. p. Konopki zwolniona do domu

7l – IIA gr. p. Białas informatyka p. Gaj-Szczepańska połączenie grup

8l – IIIA gr. p. Kaczyńskiej zwolniona do domu

2,3l – IIIB gr. p. Jadczyka j. angielski p. Rapacz połączenie grup

4l – IIIA gr. p. Jadczyka informatyka p. Otorowski połączenie grup

2l – IVA j. polski zadanie zajęć p. Machi dopilnuje ks. Jacek

3l – IVA j. polski zadanie zajęć p. Machi dopilnuje p. Kwiatkowski

5l – IIIA matematyka zadanie zajęć p. Jarominek dopilnuje p. Pucykowicz (w 305)

6l – IA matematyka zadanie zajęć p. Husak dopilnuje p. Pucykowicz (w 305)

Zajęcia z p. Malec-Pytel, p. Grzesik, p. Przebieracz i p. Gawol w klasach matury międzynarodowej są odwołane.