Debata przedwyborcza kandydatów na marszałka Samorządu Uczniowskiego

We wtorek, 29 września br., w szkolnej czytelni odbyła się debata wyborcza kandydatów na marszałka Samorządu Uczniowskiego naszego liceum. W debacie wzięli udział: Mikołaj Mrózek, Filip Kleibert i Natalia Literacka- kandydujący oraz przedstawiciele klas. Kandydaci przedstawili swój program wyborczy, cele i zamierzenia, a także odpowiadali na pytania widzów i pytania z internetowego czatu. Kto zwycięży tegoroczne wybory, okaże się już w najbliższy czwartek.

Nasza debata, dzięki pracy ekipy technicznej w składzie: Szymon Łoś, Krzysztof Krawiec i Michał Grąbczewski była dostępna dla wszystkich uczniów. Była „na żywo” przekazywana do sal lekcyjnych za pośrednictwem You Tube.

Debatę poprowadził Wojciech Krzyżanowski, a stroną merytoryczną zajmował się Marek Mrówka.