Dni Sportu rozpoczęte – relacja z rozgrywek piłki siatkowej, rozegranych po raz pierwszy w NOWEJ HALI w dniu 21.06.2021 r.

Temperatura rozgrywek siatkówki dostosowała się do panującej aury. W poniedziałek do boju o wygraną stanęło siedem zespołów: 1a, 1b, 1e, 2ap, 2ag, 2bcg, 2deg. Uczniowie przetestowali możliwości nowej hali, ponieważ mecze były rozgrywane na trzech boiskach systemem „każdy z każdym”. Turniej wymagał od uczestników nie tylko umiejętności siatkarskich, ale również odporności na zmęczenie oraz opanowania emocji. Wiele spotkań rozstrzygnęło się dopiero w trzecim secie. Dużym wsparciem dla drużyn byli kibice, którzy z widowni obserwowali zmagania swoich kolegów.

Turniej wygrał zespół 2bcg w składzie: M.Gawron, W.Jans, D.Mrozińska, M.Nocuń,  D.Walencka,  M.Grąbczewski, K.Krawiec, Sz.Łoś, M.Wojdalski. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 2ag: M.Borkowy, A.Maszniew, N.Piechula, W. Kaźmierczak, J.Kochańczyk, P.Kocur, A.Maciuga, S.Obermajer, F. Świderski, M.Zauder. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęła klasa 2ap: A.Goliszewska, K.Tomasiak, W.Woźniak, K.Cygan, P.Klimek, J.Krysiński, A.Kurzak, O.Nowak, W.Stolorz.

Wszystkim zespołom gratulujemy sportowej postawy!