Finał konkursu “Wiedzy o górach”

22.05.2019 odbył się w naszej szkole finał konkursu "Wiedzy o górach", który organizowany jest przez oddział uczelniany PTTK Politechniki Śląskiej oraz Studenckie Koło Przewodników Górskich "Harnasie". Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice, Zygmunta Frankiewicza.

Podczas eliminacji wyłoniono 6 najlepszych drużyn spośród uczniów gimnazjum i ósmych klas szkół podstawowych oraz 6 drużyn reprezentujących licea. Drużyny te walczyły o jak najlepsze miejsca w finale.

Miło nam poinformować, że spośród uczniów gimnazjów i szkół podstawowych najlepsi okazali się uczniowie z naszej szkoły z klasy 3c- Krzysztof Białas, Jakub Kalka i Krzysztof Wilczewski.

Z tej samej klasy- Dawid Jałowiecki, Bartłomiej Piłot i Wojciech Łapeta zajęli III miejsce.
Uczniowie liceum zajęli miejsce IV- Michalina Nawrot(IB), Jakub Socha(IC) oraz miejsce V- Julia Nyga(IC) i Kornelia Kalinowska(IC).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.