Franciszek i Jakub odbędą staż w firmie Emphie Solutions!

Z ogromną radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły, którzy wyróżnili się swoimi projektami na zakończenie warsztatów programistycznych, które odbyły się w Liceum nr 1. Franciszek Łopuszański i Jakub Włostowski zostali zaproszeni do udziału w płatnym wakacyjnym stażu w firmie Emphie Solutions, która przygotowała i prowadziła warsztaty w naszej szkole na początku bieżącego roku.

Wspomniane warsztaty dla naszych uczniów wyjątkową okazją do zdobycia wiedzy i umiejętności od profesjonalistów z branży IT. Programiści Emphie Solutions przygotowali dla młodych pasjonatów technologii wykłady oraz sesje Q&A, dzieląc się swoimi doświadczeniami i cennymi wskazówkami.

Franciszek Łopuszański zaprezentował projekt, który został uznany za najlepszy spośród wszystkich prac. Zaproponowane przez naszego ucznia rozwiązania oraz profesjonalizm realizacji zrobiły wrażenie na programistach Emphie.

Z kolei Jakub Włostowski, dzięki swojemu projektowi, możliwość współpracy z programistami Emphie otrzymał już rok temu, ale przystąpić do stażu postanowił właśnie w najbliższe wakacje.

Płatny wakacyjny staż w Emphie Solutions to dla naszych uczniów ogromna szansa na dalszy rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm technologicznych w Polsce.

Partnerstwo naszego liceum z Emphie Solutions zostało zawiązane jesienią 2022 roku. Dotychczasowa współpraca z firmą układa się doskonale, a jej owocami są właśnie takie wydarzenia jak warsztaty czy szanse dla uczniów na pozyskiwanie wiedzy poprzez współpracę z zawodowymi programistami.”