Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W dniu 7 kwietnia br. w auli drewnianej Centrum Edukacji i Biznesu przy ulicy Bojkowskiej 37 w Gliwicach odbyła się Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Śląski Kurator Oświaty Pani Urszula Bauer wręczyła zaświadczenia laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z rejonu Delegatury w Gliwicach. Przypominamy, że następujący uczniowie naszego gimnazjum zostali tegorocznymi laureatami WKP:

Anna Kozub - laureatka z geografii, historii i języka polskiego,

Aleksandra Kolorus - laureatka fizyki i matematyki,

Nicole Moulds - laureatka z języka angielskiego,

Jakub Baranowski - laureat z matematyki,

Mateusz Kowalczuk - laureat z chemii,

Jakub Kumor - laureat z matematyki,

Joanna Wiaterek - laureatka z języka francuskiego.

W ramach uroczystości, Pani Kurator wręczyła również dyplomy stypendystom Ministra Edukacji Narodowej za rok szkolny 2015/2016. Wśród 4 ubiegłorocznych stypendystów z rejonu gliwickiej Delegatury aż 3 to absolwenci naszego liceum: Michał Gala, Michał Biały i Maciej Janus.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IMG_20170407_095456_resized_20170413_012733198

Pani Kurator wręcza dyplomy stypendystom Ministra Edukacji Narodowej - Michałowi Gali, Michałowi Białemu i Maciejowi Janusowi - w imieniu Michała Gali i Macieja Janusa dyplomy odebrały mamy uczniów.