Konkurs recytatorsko-śpiewaczy w ramach projektu LITERACKA MAPA GLIWIC

24 kwietnia w VII LO w Gliwicach odbył się konkurs recytatorsko-śpiewaczy w ramach projektu LITERACKA MAPA GLIWIC, który to projekt powstał z inicjatywy Miejskiej Biblioteki Publicznej, a w jego realizacji bierze udział kilka gliwickich liceów, m.in. nasze liceum (p. Joanna Korek). Celem tego projektu jest propagowanie twórczości literackiej i muzycznej artystów pochodzących z Gliwic lub związanych z naszym miastem.

Honorowy patronat nad konkursem w VII LO objął Stanisław Sojka.

Uczniowie naszego liceum - doskonale się zaprezentowali:

  • Julia Walczak kl. II C LO – zajęła 3.m. w śpiewie. Miała zaszczyt zaśpiewać piosenkę Stanisława Sojki przed samym Sojką!
  • Julia Gołąb kl. II C LO – zajęła 2.m. w recytacji.
  • Paweł Kochany kl. II B LO – otrzymał wyróżnienie w recytacji.

Pani Joanna Korek jest bardzo dumna ze swoich uczniów.

GRATULUJEMY SUKCESU !