MICHAŁ LEWCZUK (3B) POTRÓJNYM FINALISTĄ. DOŁOŻYŁ CHEMIĘ

MICHAŁ LEWCZUK z klasy 3b został właśnie finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Nauczycielami prowadzącymi Michała do sukcesu są pani prof. Ewa Mączko i pani prof. Izydora Antczak.

Michał został tym samym potrójnym finalistą wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Wcześniej zdobył tytuł finalisty z matematyki pod kierunkiem pani prof. Ewy Kowol oraz geografii pod kierunkiem pani prof. Aleksandry Staniek.

Michał planuje kontynuować naukę w renomowanym I Liceum Ogólnokształcącym im. E. Dembowskiego w Gliwicach – szkole, którą doskonale zna – uczęszcza do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 – szkoły te tworzą Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 w Gliwicach (w tle na zdjęciu).

Życzymy powodzenia w finałach Michał!

M.Lewczuk