Obóz narciarski w Styrii, Austria Schneebärenland (Kraina śnieżnych niedźwiedzi)

oboz
Termin: ferie zimowe, 13.2.-20.02.2016
Dzień I:
Wyjazd w godzinach porannych z kraju. Przejazd do pensjonatu w Austrii. Poznawanie miejscowości i okolicy.
Dzień II - VII:
Zimowe atrakcje na stokach narciarskich ośrodków Planneralm, Riesneralm, Tauplitz.
Dzień VIII:
Wyjazd z pensjonatu we wczesnych godzinach porannych. Krótka wizyta w Wiedniu. Powrót w godzinach nocnych do Gliwic.

Cena: 330 euro + 200 zł. za osobę.
Zapewniamy:

1. przejazd autokarem
  2. 7 noclegów
  3. 7 śniadań (szwedzki stół)
  4. 7 obiadokolacji (dwa dania, możliwość wyboru dania wegetariańskiego)
  5. barek z sokami
  6. możliwość wypożyczenia sanek
  7. zakwaterowanie w pokojach od 2 do 8 osobowych
  8. możliwość zorganizowania w ośrodku dyskoteki
  9. skipass na 6 dni
  10. ubezpieczenie KL, NNW, SKI

Warunkiem wpisania na listę chętnych do wyjazdu będzie wpłata zaliczki w wysokości 100 euro u p. Krzysztofa Cybula (sala 118, w przerwach pomiędzy zajęciami). Decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostała część opłat winna być uiszczona do końca roku 2015. W dniu wyjazdu uczniowie powinni posiadać ważne paszporty ewentualnie dowody osobiste.
Do wyjazdu zachęcamy osoby, które już jeździły na nartach.
Na obozie obowiązuje regulamin, z którym zapoznają się uczestnicy i ich rodzice. Ze względów bezpieczeństwa uczniowie zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania regulaminu.