Olimpiada Wiedzy o III RP

2 grudnia 2017 r. nasza szkoła była organizatorem etapu okręgowego  VI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP.  W  zmaganiach olimpijskich uczestniczyli zakwalifikowani w etapie szkolnym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego. W dwuetapowych zawodach walczyli oni o awans do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu 2018 r. w Białymstoku.

Laureatami etapu okręgowego zostali :

1. Magdalena Makuła - I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
  2. Piotr Mendel – III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
  3. Bartosz Niewiadomski – II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach
  4. Władysław Dyjan - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Nagrody  laureatom w imieniu swoim oraz europoseła Jan Olbrychta wręczyła Pani Poseł Marta Golbik.

Laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

III RP1 III RP2 III RP3 IIIRP4 IIIRP5