Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

16 grudnia 2017 r. nasza szkoła była organizatorem etapu okręgowego V Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.  W zmaganiach olimpijskich uczestniczyli zakwalifikowani w etapie szkolnym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego. W dwuetapowych zawodach walczyli oni o awans do etapu centralnego, który odbędzie się w marcu 2018 r. w Białymstoku.

Laureatami etapu okręgowego zostali :

1. Martyna Kiszczak - Liceum Ogólnokształcące Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Franciszki Lechner w Bielsku - Białej
  2. Jacek Śliwiński – III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach
  3. Maria Jakubiec – V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku – Białej
  4. Mateusz Król - V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku – Białej
  5. Agnieszka Pechcińska - V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku – Białej
  6. Rafał Tyc - I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie

Nagrody  laureatom ufundowali: Panie Posłanki Krystyna Szumilas i Marta Golbik oraz europoseł  Jan Olbrycht.

Laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

P1011012 P1011022 P1011023 P1011042