PAN LUCAS PEREZ DE FUENTE OPOWIEDZIAŁ NAM O ANDALUZJI

9 marca 2017r. uczniowie klas pierwszych Liceum i Gimnazjum uczący się języka hiszpańskiego wzięli udział w bardzo ciekawych warsztatach. Pan Lucas Perez De La Fuente z N CENTRO DE ESPANOL – CENTRUM JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO opowiedział o jednym z najpiękniejszych regionów Hiszpanii – Andaluzji. Po wykładzie uczniowie pracowali w grupach, zmagając się  z zagadkami dotyczącymi kultury, historii, kuchni i języka hiszpańskiego. Najlepsi otrzymali drobne upominki. Druga część warsztatów dotyczyła oficjalnych, międzynarodowych egzaminów państwowych DELE  - DIPLOMA DE ESPANOL COMO LENGUA EXTRANJERA. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się ze strukturą egzaminów oraz możliwością zdawania ich akredytowanych ośrodkach INSTITUTO CERVANTES. Warsztaty zorganizowała nauczycielka języka hiszpańskiego pani profesor Eliza Obławska.

Hiszpania3 Hiszpania1 Hiszpania2