Podsumowanie Noworocznych Kilometrów Jedynki

Szanowni Uczniowie!

Zakończyło się noworoczne wyzwanie Noworoczne Kilometry Jedynki organizowane przez Drużynę Jedynki oraz Samorząd Uczniowski.

Przypomnijmy, że w okresie 01.01.2023-31.03.2023 wszystkie klasy naszego liceum miały za zadanie zbieranie kilometrów w ramach aktywności sportowych - biegania, spacerowania, jazdy na nartach lub na rowerze.

Nagrodami był jeden dodatkowy dzień wycieczki (I miejsce), jeden dodatkowy dzień na wyjście do kina/pizzę itd. (II miejsce) oraz dodatkowy dzień bez pytania i niezapowiedzianych kartkówek (III miejsce).

Oto wyniki:

I miejsce:

2E - 7271 km

II miejsce:

3A - 6622 km

III miejsce:

2F - 423 km

Wszystkim serdecznie gratulujemy i niezmiennie zachęcamy do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia!

Dyplomy uprawniające do odebrania nagrody będą do odbioru od poniedziałku u pani Małgorzaty Piekarz. Zapraszamy przewodniczących klas.

Drużyna Jedynki oraz Samorząd Uczniowski