Z radością informujemy, że Jakub Schuwald – uczeń kl. IIIC  z grupy społeczno–językowej,  został zakwalifikowany  do etapu centralnego  LI Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Ponadto,  Jakub po pisemnym i ustnym etapie okręgowym, został rekomendowany do zawodów centralnych XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej.

Warto przypomnieć, że uczeń od pierwszej klasy reprezentuje szkołę w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych zdobywając  następujące tytuły:

- finalisty Olimpiady Filozoficznej w  roku szkolnym 2018/2019

- finalisty Olimpiady Filozoficznej  w roku szkolnym 2019/2020

- finalisty Olimpiady Artystycznej  w roku szkolnym 2018/2019.

Za swoje osiągnięcia Jakub dwukrotnie otrzymał Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

Gratulujemy znakomitych sukcesów i życzymy tytułów laureata w finałach tegorocznych olimpiad.