Poezja Michała Koślacza / IID / zaprezentowana w krakowskim czasopiśmie literackim

Zaskoczenie. To słowo najlepiej określa mój stan w chwili, gdy dowiedziałem się, że ktoś ze świata literackiego wyróżnił moją twórczość. Sam fakt, że mój pierwszy opublikowany wiersz znalazł się w krakowskim Lamelli, to była niezwykła satysfakcja. Co więcej, został pozytywnie zrecenzowany, co jest (i będzie jeszcze przez długi czas) dla mnie ogromną motywacją do dalszej twórczości. Takiej motywacji życzę też innym młodym autorom, zwłaszcza współtwórcom zbioru poezji „Świat, Którego Już Nie Ma”, których dzieła są naprawdę godne wyróżnienia. Pragnę też im serdecznie podziękować, ponieważ bez nich mój skromny wiersz na pewno nie miałyby szansy znaleźć się w tym tomiku. Chciałbym też podziękować pewnej osobie. Osobie, bez której chęci, zapału, pozytywnej energii, zaangażowania i umiłowania dla poezji nie powstałby żaden tomik z utworami młodych artystów – uczniów naszej szkoły. Tą osobą jest Pani Pedagog Elżbieta Maliszewska. W imieniu własnym oraz innych twórców dziękuję także Radzie Rodziców, która, wspierając młode talenty, zdecydowała się sfinansować ten projekt.

Michał Koślacz, IID

zdjstrona2