PRAKTYCZNE ZAJĘCIA BIZNESU W FIRMIE ‘MINKON’ W TARNOWSKICH GÓRACH

Dnia 9 marca 2016 roku czternastu uczniów klasy ID, pod opieką Pani Elżbiety Mikłuszki-Ziober odwiedziło siedzibę firmy MINKON znajdującą się w Tarnowskich Górach. Wyjazd był częścią cyklu spotkań z Panem Markiem Potterem, który od wielu lat bywa gościem naszej szkoły i prowadzi wykłady dotyczące biznesu. W czasie wycieczki uczniowie mieli okazję obserwować proces powstawania profesjonalnej aparatury służącej do analizy i kontroli ciekłego żelaza i stali oraz poznać pracowników firmy i zadać nurtujące ich pytania dotyczące pracy w przemyśle. Ponadto zdobyli wiedzę na temat działania oraz rozwijania biznesu i inwestycji. Zasięgnęli również rad dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej, wagi wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

W imieniu uczestników wyjazdu składamy serdeczne podziękowania Panu Potterowi za gościnę i pyszną pizzę oraz Pani Elżbiecie za organizację.

M.Potter1 M.Potter2 M.Potter3 M.Potter4