Relacja z kwietniowej prowokacji

24.04, jak zawsze w sobotę, odbyła się (miejmy nadzieję!) ostatnia zdalna edycja Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej.

W związku z wprowadzonym kilka dni wcześniej poluzowaniem obostrzeń mogliśmy zebrać reprezentację i wystartować z polany w Parku Kultury i Wypoczynku w Gliwicach.

Na polanie spotkało się 6 reprezentantów (na zdjęciu od prawej: pan Dyrektor Adam Sarkowicz, Małgorzata Piekarz, Julia Nyga, Michał Dyło, Jan Behrendt i gościnnie Maciej Skoczylas). Była też z nami nasza fotograf Aleksandra Dryszel - pogoda umożliwiła krótką sesję oraz rozpoczęcie serii zdjęć profilowych wszystkich członków Drużyny.

Większość reprezentantów przebiegła dwa prowokacyjne okrążenia czyli 8,5 km. Brawo!

Po biegu na parkingu na wszystkich uczestników czekał drobny, słodki poczęstunek. Chyba zaczyna to stawać się naszą drużynowo-prowokacyjną tradycją.

Reszta uczestników dzielnie pokonywała zaplanowane kilometry w wybranych przez siebie lokalizacjach i przesyłała zdjęcia ze swoich biegów. Łącznie w kwietniowym biegu wzięło udział 26 członków Drużyny Jedynki.

Teraz pytanie - jak to ostatnia? Miejmy nadzieję, że był to ostatni bieg prowokacyjny organizowany w formie zdalnej. Organizator zapowiada powrót do standardowej, “realnej” formy biegu w maju - to by oznaczało coś wspaniałego - cała Drużyna Jedynki po raz pierwszy w swojej historii spotka się na polanie i w mniejszych grupach wystartuje w Gliwickiej Parkowej Prowokacji Biegowej. To dopiero byłaby historyczna chwila. Miejmy nadzieję, że to nastąpi! Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać!

Drużyna Jedynki - jedyna taka drużyna <3

Korzystając z okazji przypominamy nasze majowe kalendarium:

02.05 Bieg Flagi (#drużynajedynkirzucawyzwanie)

08.05 Bieg o Złotą Kaczkę (symboliczny start z polany)

22.05 Bieg Firmowy (reprezentacja 5-osobowa)

22.05 Wizzair Katowice Half Marathon (reprezentacja 2-osobowa)

23.05 Bieg Dla Wszystkich Mam (#drużynajedynkirzucawyzwanie)

29.05 GPPB maj