Sukces naszych uczennic w konkursie „Karuzela z językami”

W dniu 21. października br. cztery uczennice naszego gimnazjum w dwóch drużynach: Anna Kozub (2d) i Joanna Wiaterek (2b) oraz Magdalena Nowakowska i Paulina Nadziakiewicz (3c) uczestniczyły w V edycji Konkursu "Karuzela z językami" w Szkołach ETE im. A. Schweitzera. Konkurs polegał na sprawdzeniu się w siedmiu konkurencjach z trzech języków: ojczystego, angielskiego i niemieckiego. Pomimo, że zadania były podchwytliwe i niełatwe, nasze reprezentantki zdobyły dwa pierwsze miejsca. Koleżanki z klas trzecich, za pierwsze miejsce, otrzymały kolorową statuetkę (karuzelę), która znajduje się teraz w naszej szkole oraz darmowy kurs dowolnego języka na wybrany semestr w Szkole Języków Obcych Level. Pozostałe miejsca na podium nagrodzone zostały mniejszymi upominkami a całemu konkursowi towarzyszyły pozytywne wrażenia.

Gratulujemy i mamy nadzieję na kolejny sukces w przyszłorocznej edycji.

Zwycięskie drużyny Karuzela