Sukcesy sportowe w zawodach wojewódzkich

Nasi uczniowie osiągnęli duży sukces podczas Wojewódzkiej Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Rudzie Śląskiej. Po wcześniejszej wygranej wśród gliwickich szkół średnich, dziewczęta zanotowały VI lokatę w województwie, a drużyna męska-XII.
Skład dziewcząt: Monika Drzewiecka IIA, Presilla Mączyńska IIID, Magdalena Kucło IID, Anna Konieczna IIA, Aleksandra Bańbor IIC, Anna Capińska IIA.
Nauczyciel: Agnieszka Konopka
Skład chłopców: Michał Nowicki IIA, Michał Rabiej IIIC, Michał Rzepka IB, Bartłomiej Góral IIA, Wojciech Kurcjusz IA, Jakub Wiaterek IA.
Nauczyciel: Piotr Białowąs
Ponadto nauczyciele wychowania fizycznego uczestniczyli w uroczystości podsumowania rywalizacji sportowej za rok szkolny 2013/2014. Miło nam poinformować, że dziewczęta zostały sklasyfikowane na IV miejscu w klasyfikacji generalnej szkół średnich województwa śląskiego.
Gratulujemy!