Szkolny Wolontariat – Podsumowanie Roku Szkolnej Aktywności

W czwartek 9 czerwca cztery Wolontariuszki z naszego Koła - Antonina Latocha, Hanna Sztymelska, Anna Jędrzejowska oraz Aleksandra Świtońska - udały się wraz z Panią Anną Romaniuk na galę podsumowania Roku Szkolnej Aktywności. Dwie pierwsze z wymienionych wolontariuszek podczas gali, wraz z Panią opiekun, opowiadały uczestnikom z innych szkół o naszej inicjatywie wykonanej w ramach projektu, którą był "Bajkowy Festyn dla Dzieci z Domu Małego Dziecka". Nasz projekt został doceniony przez inne szkoły, zapowiedzieliśmy również dalsze plany odnośnie naszej współpracy z Dziećmi. Uczestnicy gali mogli cieszyć się poczęstunkiem, występem magika oraz skorzystać z fotobudki. Liczymy na dalszą współpracę z Centrum 3.0!