Tak uczciliśmy Dzień Patrona 27.02.2024

W dniu 27.02.2024 w naszej szkole miał miejsce wyjątkowy dzień poświęcony patronowi naszej szkoły - Edwardowi Dembowskiemu. W tym roku postanowiliśmy uczcić to święto poprzez rywalizację klas I –III w konkursie w formie szkolnego quizu. Przedstawiciele każdej klasy podjęli się tego wyzwaniu. Nasze małe, szkolne zawody polegały na sprawdzeniu wiedzy uczestników związanych z życiem, twórczością oraz działalnością i rodziną naszego patrona. Mimo zadań o różnym stopniu trudności - każda drużyna bardzo dobrze sobie poradziła wykazując się swoją wiedzą i zaangażowaniem. Po zakończonych konkurencjach, wielu emocjach i podliczeniu wyników mogliśmy ogłosić zwycięzców. Zwycięzcą okazała się klasa 3A reprezentowana przez Zofię Słowik, Sebastiana Trzeszkowskiego oraz Jarosława Augustyniaka. Zostali oni nagrodzeni certyfikatem uznania oraz talonem na ”Dzień bez pytania” dla całej klasy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zdrową rywalizację. Konkurs zaplanowała i przeprowadziła klasa 3c pod kierownictwem pana Andrzeja Kozubowskiego. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że wszyscy mieli z tego przedsięwzięcia tyle samo zabawy, co my.