WYKŁAD UCZNIÓW I LO W GLIWICACH ‘KILKA SŁÓW O MATEMATYCE’

Z racji, że jesteśmy szkołą o siedemdziesięcioletniej tradycji i osiągnięciach w dziedzinie matematyki i fizyki, nasi uczniowie wygłoszą w czasie Festynu Szkolnego połączonego z Dniem Otwartym wykład na temat:„ Kilka słów o matematyce”.

Z wielką przyjemnością zapraszamy 23 kwietnia 2016 r (sobota) o godz. 11 do Sali 205 (I piętro).

Prelegentami będą:

-  Jakub Wiaterek (kl. II ), obecny finalista LXVII Olimpiady Matematycznej

-  Maciej Janus (kl. III), trzykrotny finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Fizyczne Ścieżki”,    trzykrotny finalista Ogólnopolskiego Konkursu „M@tando”

-  Michał Gala (kl. III), laureat I miejsca LXI Olimpiady Chemicznej, srebrny medalista XLVII  Międzynarodowej Olimpiadzie w Baku, oferta studiów na Uniwersytecie Cambridge- Natural Sciences oraz jedyny w Polsce tegoroczny maturzysta, który został studentem najlepszej uczelni na świecie Massachusetts Institute of Technology – MIT.

Myslacy