Wyniki konkursu podsumowującego Rok Szkolnej Aktywności 2019

Podobnie jak w latach poprzednich Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych w maju bieżącego roku ogłosiło Międzyszkolny Konkurs podsumowujący Rok Szkolnej Aktywności 2019. Każda ze szkół mogła zgłosić do konkursu jedno działanie długofalowe oraz jedno wydarzenie. We wniosku konkursowym opisaliśmy wszystkie działania i prace realizowane przez Wolontariuszy w okresie od 1 września 2018 r. do 20 maja 2019 r.
Koło Wolontariatu naszej szkoły w kategorii "działania długofalowe" zgłosiło stałą współpracę z Hospicjum oraz wszystkie dodatkowe inicjatywy podejmowane na rzecz tej placówki. W kategorii"wydarzenie" przedstawiliśmy działania wielu Wolontariuszy, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i realizację Zimowego Kiermaszu Ciast, który miał miejsce w szkole w dniu 23 stycznia 2019r.

Ogłoszenie wyników Konkursu oraz rozdanie nagród odbyło się na Gali z okazji Dnia Dobrych Uczynków w dniu 31 maja 2019 r. o godz. 11.00 w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Korczaka w Gliwicach. Uczniowie z klasy II EL i II FL - Marta Szymańska, Maja Więzik i Eryk Kściuczyk - uczestniczyli w Gali i reprezentowali nas wszystkich.
Korzystając z okazji wszystkim Wolontariuszom serdecznie gratulujmy zapału, pomysłów i zaangażowania oraz dziękujemy bardzo za okazywaną życzliwość i dobro. Dziękujemy Wam za obecność i uśmiech dla drugiego człowieka.