Dzień otwarty online w I LO w Gliwicach – 17.04.2021 r.
Godzina | Prowadzący | Temat | Link |
8.00-8.50
I spotkanie |
dyr. A. Sarkowicz
p. A. Niegowska |
Rekrutacja, ramowy plan nauczania | https://meet.google.com/ews-voqm-ycd |
8.00-8.50
I spotkanie |
p. J. Korek
p. A. Kwiatkowska |
Klasy z programem międzynarodowym (IB) – MYP i DP | https://meet.google.com/zqq-qaiw-tws |
9.00-9.50
II spotkanie |
dyr. A. Sarkowicz
p. A. Niegowska |
Rekrutacja, ramowy plan nauczania | https://meet.google.com/unp-zspe-yko |
9.00-9.50
II spotkanie |
p. J. Korek
p. A. Kwiatkowska |
Klasy z programem międzynarodowym (IB) – MYP i DP | https://meet.google.com/zmy-mabu-sjn |
10.00-10.50
I spotkanie |
p. H. Husak
p. Z. Gawron |
Klasa politechniczna: matematyka i fizyka | https://meet.google.com/xqb-rsno-fax |
10.00-10.50
I spotkanie |
p. A. Kotuła-Zaleśny,
p. A. Dziedzic, p. K. Czapla, p. M. Kwiatkowski |
Klasa politechniczna i przyrodniczo-społeczna: biologia, chemia | Biologia:
https://meet.google.com/hnh-xoci-hfg Chemia: |
10.00-10.50
I spotkanie |
p. Staniek,
p. A. Jarominek |
Klasa przyrodniczo-społeczna: geografia, matematyka | https://meet.google.com/jgx-qenf-ajf |
10.00-10.50
I spotkanie |
p. D. Majewska,
p. A. Kozubowski |
Klasa przyrodniczo-społeczna: historia, WOS | https://meet.google.com/jwn-mvzq-mkm |
11.00-11.50
II spotkanie |
p. H. Husak
p. Z. Gawron |
Klasa politechniczna: matematyka i fizyka | https://meet.google.com/xqb-rsno-fax |
11.00-11.50
II spotkanie |
p. A. Kotuła-Zaleśny,
p. A. Dziedzic, p. K. Czapla, p. M. Kwiatkowski |
Klasa politechniczna i przyrodniczo-społeczna: biologia, chemia | Biologia:
https://meet.google.com/zfz-qoib-rut Chemia: |
11.00-11.50
II spotkanie |
p. Staniek,
p. A. Jarominek |
Klasa przyrodniczo-społeczna: geografia, matematyka | https://meet.google.com/skj-avto-qau |
11.00-11.50
II spotkanie |
p. D. Majewska,
p. A. Kozubowski |
Klasa przyrodniczo-społeczna: historia, WOS | https://meet.google.com/tzx-xten-dop |
12.00-12.50
I spotkanie |
p. K. Skrzyszewska, nauczyciele
j. angielskiego, p. B. Krupiczka
|
Języki angielski – poziom dwujęzyczny
Teoria Wiedzy |
https://meet.google.com/yuh-bbjf-xeo |
12.00-12.50
I spotkanie |
p. A. Pucykowicz,
p. M. Derechowska, p. E. Obławska, p. S. Kaczyńska, p. K. Barcz, p. A. Grzesik, p. K. Cybul |
Języki obce: francuski, hiszpański, niemiecki | Język francuski:
https://meet.google.com/qkz-ccey-tey Język hiszpański: https://meet.google.com/ttr-pzxr-fmt Język niemiecki: |
13.00-13.50
II spotkanie |
p. K. Skrzyszewska, nauczyciele
j. angielskiego, p. B. Krupiczka |
Języki angielski – poziom dwujęzyczny
English A |
https://meet.google.com/ptb-stwd-qyx |
13.00-13.50
II spotkanie |
p. A. Pucykowicz,
p. M. Derechowska, p. E. Obławska, p. S. Kaczyńska, p. K. Barcz, p. A. Grzesik, p. K. Cybul |
Języki obce: francuski, hiszpański, niemiecki | Język francuski:
https://meet.google.com/qkz-ccey-tey Język hiszpański: https://meet.google.com/xcw-tjsj-cvm Język niemiecki: |
13.30 | p. J. Olesińska,
p. A. Romaniuk |
Dodatkowe spotkanie:
Szkolne Koło Wolontariatu |
https://meet.google.com/hha-ppti-icv |
14.00 | p. J. Sieradzka-Bizoń | Dodatkowe spotkanie: Drama | https://meet.google.com/zub-fqbk-mmf |
14.00 | p. B. Makselon-Białowąs | Dodatkowe spotkanie:
Biblioteka, Samorząd uczniowski |
https://meet.google.com/rre-embt-ade |
14.00 | p. E. Mikłuszka-Ziober,
p. A. Romaniuk, p. Y. Wozniakova |
Spotkanie z doradcą zawodowym, pedagogiem i psychologiem | https://meet.google.com/kgd-dnho-nxu |