Zarzadzenie nr 14 i 15

Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z harmonogramem roku szkolnego w dniach 23 - 25 kwietnia 2014 r. (środa – piątek) od godziny 9.00 odbędą się egzaminy gimnazjalne.
      Dzień 25.04.2014 r. (piątek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dla uczniów klas I i II gimnazjum oraz wszystkich klas liceum.
W dniu 25 kwietnia br. (piątek) w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej o godzinie 17.00
odbędzie się zakończenie roku szkolnego klas III LO.
Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli na uroczystość.

Dyrekcja szkoły informuje, że zgodnie z harmonogramem pracy szkoły w dniach 14 – 16 kwietnia 2014 r. w Kościele Katedralnym w Gliwicach przy ulicy Jana Pawła II 5 odbędą się szkolne Rekolekcje Wielkopostne.

Dyrekcja szkoły przypomina ponadto, że wiosenna przerwa świąteczna trwa od 17 kwietnia do 22 kwietnia br.