ZOSIA BIEGUN (3C) I MICHAŁ LEWCZUK (3B) LAUREATAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII

W tym roku Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Geografii należał do wyjątkowo trudnych. W całym woj. śląskim laureatami zostało tylko 42 uczniów. W Delegaturze gliwickiej Kuratorium obejmującej miasta: Bytom, Gliwice, Ruda Śląska, Zabrze oraz powiaty: gliwicki, tarnogórski, zaszczytny tytuł laureata zdobyło tylko pięciu osób. Wśród nich dwóch naszych wspaniałych uczniów: ZOSIA BIEGUN (3C) I MICHAŁ LEWCZUK (3B). Pani prof. A. Staniek przygotowała uczniów do sukcesu. Gratulujemy także Gimnazjum Nr 3 im. Noblistów Polskich laureata! Zarówno Zosia jak i Michał zamierzają kontynuować naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. E. Dembowskiego w Gliwicach. Michał Lewczuk jest potrójnym laureatem – wcześniej zdobył ten tytuł z Matematyki i Chemii. Wielki szacunek Michał!

A.Staniek-768x432