III A i III B na warsztatach maturalnych z chemii i fizyki w Milówce

Tradycyjnie w ostatni weekend marca odbyły się drugie w bieżącym roku szkolnym warsztaty przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki w Milówce w Beskidzie Żywieckim. Tym razem do fizyków z III A (klasa politechniczna) dołączyła grupa 14 uczniów z III B (klasa matematyczno-przyrodnicza), którzy w maju przystąpią do matury z chemii. Intensywnej nauce oraz nieustannym dyskusjom na temat zadań maturalnych (i nie tylko) towarzyszyła miła atmosfera, świeże górskie powietrze a także pyszne domowe jedzenie. Mamy nadzieję, że taka forma powtórki do egzaminu przyczyni się do jeszcze wyższych niż w zeszłym roku wyników matur.

Warsztaty zostały zorganizowane przez pana Zbigniewa Gawrona i pana Michała Kwiatkowskiego.