Wyniki egzaminu gimnazjalnego 2019 najwyższe w Gliwicach

Ostatni rocznik gimnazjalistów opuścił mury naszej szkoły. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli. Co więcej, patrząc na wyniki gliwickich szkół, można stwierdzić, że ich sukcesy przerosły nasze oczekiwania!

Nasi gimnazjaliści uzyskali najwyższe wyniki we wszystkich przedmiotach. Jest to efekt ich świetnego przygotowania. Uczniowie, korzystając z zaangażowania nauczycieli, nie tylko zdobywali potrzebną im wiedzę, ale także rozwijali swoje zainteresowania.

Szczególnie wysokie wyniki uzyskali uczniowie uczący się w klasie z Middle Years Programme. Zaś wspaniałe wyniki z języka angielskiego są niewątpliwie wynikiem dwujęzyczności w naszej szkole.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych młodych absolwentów i cieszymy się, że zdecydowana większość z nich chce kontynuować u nas naukę. Nasi uczniowie już wiedzą, że

JEDYNKA = SUKCES

CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA I MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA