Akcja ŻONKIL

Dnia 25 kwietnia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili akcję "ŻONKIL" na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Zebrana kwota  465,82 zł zostanie przeznaczona na organizację czerwcowego wyjazdu dla podopiecznych Domku Dobrych Serc – grupy wsparcia dla dzieci doświadczających choroby w rodzinie. O planowanych działaniach będziemy informować na bieżąco. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za wzięcie udziału w tegorocznej zbiórce! Dziękuję także wszystkim, którzy we wtorek 24 kwietnia wzięli udział w przygotowaniu papierowych żonkili. Szczególne podziękowania należą się w tym roku Joannie Nowickiej z klasy IID, która przygotowała projekt żonkilowej naklejki!