Akcja “Kalendarz w każdej klasie” – zaproszenie do udziału w konkursach i warsztatach

Bo czasami, żeby zatroszczyć się o siebie, trzeba zrobić coś dla innych.”

Jodi Picoult

Pragniemy przypomnieć, że termin zgłoszeń do konkursów recytatorskiego, wywiedzione ze słowa oraz literackiego, towarzyszących akcji „Kalendarz w każdej klasie” na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, mija 20 listopada 2017 r. Zachęcamy także do wzięcia udziału w konkursie plastycznym – termin składania prac to 14 grudnia 2017 r. Regulaminy konkursów można znaleźć w zakładce Szkolne Koło Wolontariatu oraz na stronie https://www.hospicjum.gliwice.pl. Podsumowanie akcji tradycyjnie obędzie się w styczniu, w Centrum Organizacji Kulturalnych “Perełka”.

Przed konkursem literackim odbędą się zapowiedziane warsztaty twórczego pisania, na które zaprasza uczniów z nauczycielami (opiekunami) doradca metodyczny ds. nauczania języka polskiego - Maria Grażyna Szepe do I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego w Gliwicach. Zajęcia odbędą się 26 października (czwartek) w sali 314, w godzinach: 16.00 - 17.30.

Organizatorzy akcji „Kalendarz w każdej klasie”