Konkurs z okazji Dnia Dobrych Uczynków rozstrzygnięty!

W ubiegły piątek w Domu Aktywnej Młodzieży odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Międzyszkolny Konkurs z okazji Dnia Dobrych Uczynków. Miło nam poinformować, że nasza szkoła została jednym z trzech laureatów w kategorii Działania długofalowe. Nagrodzone zostały nasze działania na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Nagrodą dla laureatów są warsztaty integracyjne w Żędowicach połączone ze spływem kajakowym, grą w paintball oraz grillem. Zamieszczone poniżej dyplomy są podziękowaniem ze strony Hospicjum za naszą tegoroczną działalność. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcje na rzecz tej jakże ważnej dla naszego miasta i nie tylko placówki.

Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego działalność Szkolnego Koła Wolontariatu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w jego przygotowaniu oraz jego autorowi Sewerynowi Chlewickiemu z klasy IIID liceum.

DDU

podziękowania hospicjum akcja żonkil podziękowania