Kwesta Listopadowa

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Kweście Listopadowej na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Dnia 27.10.2002 r. rozdano prawie 50 puszek i identyfikatorów naszym szkolnym kwestującym. Bardzo dziękujemy Wolontariuszom za pomoc w tym przedsięwzięciu! A oto wspomnienie tego dnia uwiecznione na zdjęciach przez kwestujących. Pogoda dopisała! Czekamy na wyniki Kwesty, jakkolwiek niezależnie od nich cieszymy się, że mogliśmy kolejny raz wesprzeć działalność naszego gliwickiego Hospicjum! Na zakończenie miło nam poinformować, że udało nam się na terenie naszej szkoły rozprowadzić 50 sztuk hospicyjnych kalendarzy oraz pomóc w zebraniu zamówień z placówek oświatowych naszego miasta!