Laureaci Roku Szkolnej Aktywności

Dnia 06.06.2018 roku w Domu Aktywnej Młodzieży odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Rok Szkolnej Aktywności. Miło nam poinformować, że nasza szkoła po raz kolejny została jednym z trzech laureatów w kategorii Działania długofalowe. Nagrodzona została podobnie jak w ubiegłym roku nasza działalność na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Nagrodą dla laureatów są warsztaty integracyjne w Żędowicach połączone ze spływem kajakowym, parkiem linowym oraz grillem. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w tegoroczne akcje na rzecz placówki, a przede wszystkim uczniom i Pani Sieradzkiej Bizoń zaangażowanym w projekt grupy artystycznej PoTOK. Uczniowie Kuba Forczek oraz Andrzej Kominek z klasy IF otrzymują podziękowania za przygotowanie krótkiego filmu prezentującego nasze działania.

Relację z gali przeprowadziła telewizja Imperium