Noworoczne odwiedziny w Hospicjum

Dnia 29.01.2019 r. uczniowie klasy IE: Piotr Opielka, Michał Mróz, Paweł Golla, klasy ID: Magdalena Spólnicka, klasy IB: Maria Żyła, klasy IIE/F: Eryk Kściuczyk, Julia Parkolap, Julia Krząkała, Maja Więzik kolędowali w Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.Uczennice Natalia Wąsińska, Magdalena Małachowska, Aleksandra Schmidt oraz uczeń Tomasz Michalik z klasy IIE/F zadbali o poczęstunek, za co serdecznie im dziękuję! Pani Magdalena Koniczek przygotowała noworoczne kartki, które zostały wręczone pacjentom Hospicjum! Dziękujemy uczniom za pomoc w ich wypisaniu! Tradycyjnie w wizycie i w jej przygotowaniach uczestniczyła Pani Justyna Sieradzka - Bizoń. Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i zaangażowanie. Następne odwiedziny planujemy z okazji Dnia Kobiet!

Opiekun Koła
Joanna Olesińska