Odwiedziny w Hospicjum

Dnia 04.12.2018 r. uczniowie klasy IE: Piotr Opielka, Michał Mróz, Paweł Golla, klasy ID: Aleksandra Słaboń, Oliwia Świtek, Magdalena Spólnicka, Julia Bojar, Magdalena Tyfel, klasy IIE/F: Eryk Kściuczyk, Julia Parkolap, Julia Krząkała, Maja Więzik, Martyna Strzezik oraz 3a gimnazjum Alicja Tutak odwiedzili Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach z programem artystycznym przygotowanym pod opieką Pani Justyny Sieradzkiej - Bizoń. Uczennice Dominka Kampka oraz Zuzanna Rozwadowska z klasy IE przygotowały słodki, mikołajkowy poczęstunek dla podopiecznych placówki, za co serdecznie im dziękuję! Za nami pierwsze z planowanych odwiedzin– myślę, że było nam wszystkim bardzo miło sprawić radość pacjentom gliwickiego Hospicjum!

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Joanna Olesińska