Podsumowanie akcji Szlachetna Paczka

W tym roku nasza szkoła już tradycyjnie wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka. Wspólnymi siłami udało nam się przygotować paczkę dla wybranej Rodziny. Bardzo dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w przedsięwzięcie: osobom przygotowującym listę potrzebnych rzeczy, przedstawicielom klas za zaangażowanie swoich kolegów i koleżanek, Gronu Pedagogicznemu oraz osobom indywidualnym, kupującym produkty, pakującym i ozdabiającym paczki! Udało się po raz kolejny! Na zakończenie fragment podziękowań jakie otrzymaliśmy od Wolontariuszki opiekującej się Rodziną:” Bardzo dziękuję za jakże miłą i owocną współpracę. Jesteście ludźmi o ogromnych sercach. Z pewnością odmieniliście życie Rodziny i sprawiliście, że pojawił się uśmiech oraz wzruszenie na twarzach rodziców trzech córek. Jestem pod wrażeniem, że udało się zorganizować cały sztab ludzi młodych i nauczycieli, którzy stworzyli super paczkę. Życzę Pani oraz całej ekipie wielu dobroci w nadchodzącym Nowym Roku, bo „Dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli””