Podziękowania za udział w zbiórce dla chorych Szpitala Miejskiego w Gliwicach

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Bardzo doceniamy Waszą dobrą wolę i zrozumienie dla Osób potrzebujących pomocy, będących obecnie w trudnej sytuacji choroby i izolacji . Doświadczyliśmy dzięki Wam, wzruszenia, że przygotowaliście i indywidualnie i wspólnie w klasach, dary i tym samym okazaliście troskliwość Chorym, leczonym w gliwickim szpitalu. Przygotowane przez Was paczki są pięknymi prezentami dla Chorych! Dzięki Waszemu zaangażowaniu zgromadziliśmy wszystkie niezbędne środki potrzebne do codziennej egzystencji, kosmetyki i artykuły higieniczno-toaletowe, które przekażemy potrzebującym.
Serdecznie dziękujemy każdemu z Was za ofiarność. W imieniu Chorych, Organizatorów akcji oraz własnym wyrażamy ogromną wdzięczność za Waszą wrażliwość i otwarte serca.

Joanna Olesińska i Anna Romaniuk