Pola Nadziei

Dnia 11 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Natalia Homa ID, Julia Krząkała IIF, Kacper Cymbor IIE, Pola Pałka 3c, Aleksandra Pucek 3c, Marta Seredyńska 3c, Anastazja Huzarska 3c, Maria Gorczyca 3c, Julia Sitek IIB, Oliwia Golenia IIB oraz Alicja Wyka IIB wzięli udział w inauguracji ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” na rzecz Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach. Celem akcji jest szerzenie idei hospicyjnej, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby chorych, przedstawienie możliwość niesienia pomocy oraz pozyskanie funduszy na opiekę terminalnie chorych i rozbudowę hospicjum. Akcja będzie trwała do maja 2019 r. Bardzo dziękujemy Hospicjum za wyposażenie szkoły w zatkniętą na Skwerku Dobrych Uczynków tabliczkę oraz za przekazanie cebulek żonkili.