Relacja z “II Bajkowego Festynu dla Dzieci”

Za nami ważny dzień w kalendarzu naszej wolontarystycznej działalności. "II Bajkowy Festyn dla Dzieci” w dniu 21.06.2023r. zwieńczył naszą roczną pracę na rzecz zaprzyjaźnionych Dzieci z domu małego dziecka. To dla Nich zorganizowaliśmy na terenie szkoły wydarzenie, które zaktywizowalo około 80 Wolontariuszy. Dla Dzieci stworzyliśmy bajkowy wymiar rzeczywistego życia. To był czas prawdziwej dziecięcej radości, spontaniczności i uśmiechu. Wszyscy doświadczyliśmy szczęśliwych chwil w trakcie zabaw, warsztatów plastycznych, sportowych, teatralnych, muzycznych, tanecznych i bajkowych oraz eksperymentów dla Dzieci. Było z nami 50 Dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Festyn trwał kilka godzin i aby było możliwe aktywne korzystanie z jego atrakcji, połączony został z piknikiem na trawie, gdzie mogliśmy zajadać się pizzą, lodami, watą cukrową i ciastami.
Mogliśmy też podziękować naszym Darczyńcom. Zaprosiliśmy wszystkie Osoby wspierające nasze działania oraz projekt nadmorskiego wyjazdu z Dziećmi. Mogliśmy cieszyć się z obecności Gości, którzy są prawdziwymi Przyjaciółmi Dzieci i złożyć Im osobiste podziękowania oraz wręczyć symboliczne upominki.
To był piękny dzień! Dziękujemy, wszystkim, że mógł się wydarzyć po raz drugi, w tak pięknej i niezapomnianej odsłonie! Bajkowy dzień dla Dzieci i dla Nas!