Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2021 w naszym Liceum odbył się kolejny Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany wspólnie przez Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski. W ofercie znalazły się słodkości, kartki świąteczne, własnoręcznie przez Młodzież wykonane ozdoby oraz upominki przyniesione na "PCHLI TARG". Wieczorem odbył się Pierwszy Charytatywny Koncert Świąteczny w wykonaniu naszej Młodzieży. Wszystko po to, aby dzielić się tym, co mamy.
Bardzo wielu Uczniów włączyło się w zorganizowanie tych wydarzeń. Cieszymy się, że wspólnie możemy czynić dobro!

Pozyskaliśmy środki na wspólną wycieczkę dla Dzieci, naszych Małych Przyjaciół, podopiecznych Domu Małego Dziecka.
Pamiętamy również o naszych Braciach Mniejszych (ha, ha) w Duchu Leona, naszej zaprzyjaźnionej Fundacji, innej niż wszystkie, dzięki której zwierzęta otrzymują niezwykłą pomoc.

Dziękujemy Wszystkim za dobro i Dar Serca!
Joanna Olesińska i Anna Romaniuk