Szlachetna Paczka

W tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka”, na terenie naszej szkoły, wzięło udział grono pedagogiczne oraz 19 klas, w tym 6 klas gimnazjum i 13 klas liceum. Dzięki zebranym funduszom oraz przekazanym darom spełniliśmy marzenia wybranej Rodziny. Dzięki tak ogromnemu zaangażowaniu oraz sprawnej organizacji udało nam się zrealizować wszystkie postawione cele. Rodzina wszystkim Wam dziękuje oraz życzy, abyśmy zaznali wiele dobroci i serdeczności. W prezencie przekazała nam własnoręcznie wykonane stroiki i ozdoby choinkowe, pojawią się one na stołach na Wigilii dla pracowników Szkoły i zaproszonych gości. Pragnę wszystkim, raz jeszcze podziękować za zaangażowanie, w szczególności członkom Szkolnego Koła Wolontariatu pomagającym przy pakowaniu paczki. Dziękuję także osobom, które postanowiły indywidualnie zakupić prezenty lub przekazać fundusze.

opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Joanna Olesińska

Szlachetna Paczka głowne Szlachetna Paczka 1 Szlachetna Paczka 2 Szlachetna Paczka 3 Szlachetna Paczka 5 dyplom20171221 relacja rodziny