Szlachetna Paczka

W tegorocznej akcji „Szlachetna Paczka”, na terenie naszej szkoły, wzięło udział 16 klas w tym 5 klas gimnazjum: 1a,1b, 2b, 2c, 3b oraz 11 klas liceum: IA, IC, ID, IIA, IIB, IIC,IID, IIE/F IIIA, IIIB, IIID. Dzięki zebranym funduszom oraz przekazanym darom spełniliśmy marzenia Rodziny. W certyfikacie jaki otrzymała nasza szkoła ksiądz Jacek WIOSNA Stryczek napisał ”Paczka, którą otrzymała rodzina, to coś więcej, niż pomoc materialna. To znak, że są dla kogoś ważni i że jest ktoś, kto w nich uwierzył po to, aby oni potrafili uwierzyć w siebie.” Pragnę wszystkim, raz jeszcze, podziękować za zaangażowanie! W szczególności kieruję podziękowania w stronę Szkolnego Koła Wolontariatu, dzięki któremu tegoroczna akcja była naprawdę sprawnym przedsięwzięciem.
opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Joanna Olesińska