Warsztaty artystyczne z Wit-Wit

Dnia 26 maja 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach teatralnych na zaproszenie Teatru Muzycznego Wit-Wit w Gliwicach. Z Panią Dagmarą Kaliciak nauczyliśmy się dynamicznego układu z "Footloose". Pan Stanisław Witomski udzielił nam cennych wskazówek jak pracować nad skupieniem przed wyjściem na scenę i jak pracować z partnerem. Warsztaty zakończyła finałowa piosenka z repertuaru teatru Wit-Wit pt. "Ludzie" (sł. Ewa Witkowicz). Pan Przemysław Witkowicz nie tylko otworzył nasze głosy i serca, ale także uczulił, że zawsze śpiewa się po coś. Warto podkreślić, że możliwość udziału w warsztatach był nagrodą za nasze comiesięczne odwiedziny w Hospicjum, były one bowiem częścią wydarzenia “Gramy i tańczymy dla Hospicjum”.

Dziękujemy organizatorom za inspirującą atmosferę, ciepłe przyjęcie i sceniczny luz.

Joanna Olesińska, Justyna Sieradzka-Bizoń i Agnieszka Bilska