Zachęcamy do głosowania na szkolny projekt

Projekt Szkolnego Koła Wolontariatu „Bajki od serca” znalazł się w drugim etapie konkursu „Forum Młodych Pomysłów”!  Celem naszego projektu jest wydanie książki z Waszymi bajkami oraz Waszymi ilustracjami, książki która sprawi Dzieciom radość i  zachęci Je do marzeń i wiary w siebie! Książka będzie naszą wspólną wizytówką promującą ideę wolontariatu i dostrzegania potrzeb dzieci!

Zwycięzcą konkursu zostanie projekt z największą liczbą oddanych głosów!

Teraz wszystko w Waszych rękach! Głosowanie trwa od dnia 19 maja od godziny 10.00 do 26 maja do godziny 24.00. Zagłosuj i zachęć do głosowania innych! Liczy się każdy głos! Możemy wygrać grant o wartości 8000 zł.

Link do głosowania:

Głosować mogą uczniowie klas 7 i 8 Szkół Podstawowych i Szkół Średnich, zamieszkali na terenie miasta Gliwice niezależnie od miejsca pobierania nauki.

Wierzymy, że nam się uda!

Członkowie SKW i ich opiekunowie: Anna Romaniuk i Joanna Olesińska