Zapraszamy w imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu na Bajkowy Festyn dla Dzieci w dniu 3 czerwca br. godz. 15.00 – 19.00

Dnia 3 czerwca w godzinach od 15.00 do 19.00 odbędzie się Bajkowy Festyn dla Dzieci w wieku 3-8 lat z zaprzyjaźnionej placówki - Domu Małego Dziecka w Gliwicach. Wydarzenie odbędzie się w ramach Roku Szkolnej Aktywności organizowanego przez Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych. Zaplanowaliśmy szereg atrakcji w postaci różnych stref: sportowej, teatralnej, plastycznej, naukowej i tanecznej. Będzie czas aby wspólnie poczytać bajki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Czeka nas także piknik i niespodzianka dla Wszystkich uczestników festynu! Mamy nadzieję, że w tym dniu każde Dziecko poczuje się szczęśliwe!!! Jeżeli ktokolwiek chciałby jeszcze pomóc w organizacji tego wydarzanie zapraszamy do kontaktu! Dziękujemy także Sponsorowi, otrzymane środki pozwolą zapewnić dodatkowe atrakcje i sprawić, aby ten dzień był prawdziwym świętem dla Naszych Małych Przyjaciół. Cieszymy się, że tak wielu Wolontariuszy włączyło się w organizację wydarzenia i pomoc w opiece nad Dziećmi. Z Wami możemy zrealizować marzenia Dzieci!