V edycja konkursu p.t. „Poznaj Polskę”

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich z województwa śląskiego wraz z towarzyszącymi im nauczycielami do udziału w V edycji konkursu p.t. „Poznaj Polskę” pod patronatem miesięcznika „Poznaj Swój Kraj” który odbędzie się w dniu 12.12.2017r. od godziny 1030 do 1330 w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym w Gliwicach.

Rok 2017 został ustanowiony Rokiem Rzeki Wisły dlatego też w tym roku szkolnym tematem konkursu jest Wisła – królowa polskich rzek”.

Poniżej można pobrać oficjalne zaproszenie zawierające zagadnienia oraz artykuły z miesięcznik „Poznaj Swój Kraj” polecane w bibliografii.

Uczniów naszej szkoły zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy na eliminacje szkolne, które odbędą się 28 listopada (wtorek) na dużej przerwie w sali 021.

V edycja zaproszenie

Artykuł PSK 4